Zájezdy > Česká republika > Do sedla ušlechtilého koně

Do sedla ušlechtilého koně

Udělejte radost svým dětem a prožijte s nimi den plný zábavy na venkově. Přijeďte s nimi do jezdecké stáje v Buršicích u Klatov, která se zabývá chovem a výcvikem ušlechtilých koní Kinských. Seznámíte se s jejich příběhy, sportovními úspěchy, dostanete základní instruktáž a všichni se budete moci projet po okolí, v nádherné pošumavské krajině. Vše za doprovodu poutavého vyprávění manželů Březinových.

TERMÍN: celoročně

dobrý tip - doporučujeme toto zboží
skladem


cena: 1190,- Kč


Jezdecká stáj Legacy Buršice se zabývá chovem koní Kinských a anglického plnokrevníka.Ve všech případech se jedná o ušlechtilé koně s rodokmenem. Většina z nich se zúčastňuje parkurových a drezurních závodů, parforsních honů a mnoha přehlídek, jak v ČR, tak v zahraničí. Klisna Legacy Kinská se umístila v anketě „O nejkrásnějšího koně České republiky 2010“ na druhém místě. Mimo jiné získala chovatelská uznání a má vlastní sportovní výkonnost.

Jezdeckou stáj vede paní Březinová s manželem Ing. Ladislavem Březinou, který ke každému koni vypráví nejen o jeho životě a sportovních úspěších, což je velkým zážitkem jak pro laiky, tak pro koňské odborníky. Březinovi se chovu věnují přes 30 let. Kromě koní na farmě chovají dvě kozy, psy a několik koček, což vítají zejména menší návštěvníci.

Všichni účastníci před jízdou na koni absolvují základní instruktáž, vč. správného sedlání a odsedlání koně. Jízda probíhá v kroku s vedením koně instruktorem na lonži, ti zkušenější nebo učenlivější zkusí pár kroků v klusu v doprovodu instruktora na druhém koni. Výuka probíhá v překrásném venkovském prostředí v okolí Buršic.

Návštěva stáje Legacy Buršice je zážitkem pro celou rodinu. Na koni se mohou postupně vystřídat děti i rodiče. K voucheru obdržíte navíc tipy na nejlákavější atraktivity v nejbližším okolí pro pokračování víkendového programu. Udělejte svým dětem radost a prožijte s nimi den plný zábavy na venkově se zážitkovou výukou jízdy na ušlechtilých koních Kinských.


Tento balíček připravila a garantuje:

Jana BŘEZINOVÁ. 30 let se věnuje chovu a výcviku koní Kinských v malé rodinné stáji Legacy Buršice. Pro plemeno koní Kinských je typická barva srsti isabela nebo plavák, ale může se vyskytovat i v barvě jiné. Kromě toho je charakterizuje i vyrovnaná psychika, snadná jezditelnost a dobrý charakter. Právě pro tyto vlastnosti jsou oblíbenými sportovními, ale i rodinnými koňmi. Kromě chovu koní se také věnuje výcviku jezdců s hlavním zaměřením na kvalitní základní výcvik a drezurní ježdění. Je kvalifikovaná instruktorka jezdectví a její jezdecká stáj je uvedena na seznamu oficiálních jezdeckých škol (takzvaná pasportizace) u České jezdecké federace. Věnuje se i výcviku dětí od 5 let. Jezdecký výcvik je možné vést i v německém jazyce.

Jezdecká stáj Legacy Buršice

základní informace mapa zážitku
Platnost voucheru

12 měsíců

Lokalita

Plzeňský kraj, Pošumaví

Město - adresa konání

Buršice

Rezervace termínu

Na tel. čísle +420 731 478 164

Doba trvání

2 hodiny

Počet možných účastníků

celá rodina